Przejdź do treści Wyszukiwarka Kontakt

Kontakt

Sekretariat


Zapraszamy do kontaktu!


Wyszukiwarka

newsletter1.jpg

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

DRUKUJ STRONĘ

Aktualności

news.png
Zapraszamy organizacje pożytku publicznego do składania ofert w otwartym konkursie ze środków Funduszu Wspierania Organizacji Pożytku Publicznego.
Zakończyła się konferencja doroczna NIW. Dwudniowe wydarzenie było jednocześnie okazją do świętowania rocznicy powołania NIW-CRSO – rządowej agencji, która od 4 lat wspiera organizacje pozarządowe. RELACJA
25 listopada, podczas I dnia konferencji dorocznej NIW-CRSO, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Wyzwania sektora pozarządowego w zmieniającej się rzeczywistości”, poznaliśmy laureatów konkursu na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską nt. społeczeństwa obywatelskiego.
Zbliża się VI Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego połączone z obchodami 18-lecia ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.
W poniedziałek 22 listopada poznaliśmy laureatów prezydenckiej nagrody „Dla Dobra Wspólnego”.
Zapraszamy do udziału online w konferencji dorocznej NIW-CRSO.
Dyrektor NIW-CRSO podjął decyzję o przyznaniu dotacji ze środków uwolnionych, dla kolejnych projektów w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, organizacje i instytucje do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminu konkursu przygotowanego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030, edycja 2022.
Newletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

  
Zgadzam się na przetwarzanie przez NIW-CRSO moich danych osobowych w celu wysyłki newslettera, zgodnie z Polityką prywatności NIW-CRSO.

Copyright ©2021 All rights reserved | Created by nFinity

Widget not in any sidebars

Powiadom znajomego!Powiadom znajomego o tej aktualności!
Udostępnij za pomocą:


MessengerFacebookEmailShare